Uzman Klinik Psikolog

Uzman Klinik Psikolog Furkan Yılandiloğlu

Uzman Klinik Psikolog Furkan Yılandiloğlu

 

Furkan Yılandiloğlu 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra çocukluk hayali olan Psikoloji eğitimi için Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’de okumuş ardından Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini yine aynı üniversitede tamamlamıştır. Psikolojiye olan ilgisi sebebiyle üniversite eğitimine devam ederken Baltaş Grubu, Beykoz Belediyesi, M.E.B. gibi kurumlarda staj ve gönüllü hizmet görevlerinde bulunmuş olup lisans derecesini tamamladıktan sonra Galatasaray Spor Kulübü U.19 ve altı yaş grubu için motivasyon görüşmelerini yaptığı Psikolog görevine başlamıştır.

F.Yılandiloğlu lisans ve yüksek lisans eğitiminin yanı sıra Çocuk Resim Analizi ve Yorumlama Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi almış olup Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Sertifası, Pedagojik Formasyon Sertifikası, Bilişsel Davranışçı Terapide Değerlendirme ve Yapılandırılmış Görüşme Sertifikası sahibidir.

F.Yılandiloğlu klinik ve online psikoloji terapilerine devam ettiği gibi cocukresimanalizi.com için uygun olduğu program dahilinde resim analizi eğitimi vermekte ve düzenli olarak resim yorumlaması yapmakta olup, isteyen danışanlar için daha sonra online terapi seanslarına devam etmektedir.

Scroll to Top